Sudetinga atskirti kalta asmenį nuo nukentėjusios pusės
Sunku surasti ir pabendrauti su abejomis pusėmis, kadangi įvykio taršyme nėra nurodyti abiejų pusių kontaktai, galimos buvimo vietos.
DALOMOJI MEDŽIAGA VĖLUOJA, SU SENJORAIS SUNKU SUSITIKTI DĖL PANDEMIJOS PASEKMIŲ
Mažai aktyvios vyriausybinės ir nevyriausybinės organizacijos bei savivalda
Ne visada aišku, kaip tinkamai bendrauti su nepilnamečiais vaikais.
Netiriu tokių bylų, tad negaliu įvardinti
Dėl ikiteisminių tyrimų pradėjimo, nes žmonės dar galvoja, kad policija atvažiavusi tik pakalbės su kaltininku ir jo neišveš.
Prevencijos nevykdau
Atlieku ikiteisminį tyrimą, su asmenimis susiduriu jau po smurto fakto
Ne visada visuomenė noriai priima pareigūnus, norinčius padėti žmonėms, vedant įvairias paskaitas, kaip išvengti smurto, ką daryti, jei jau jis įvyko ir panašiai. Turbūt didžiausia problema - žmonių abejingumas.