10. Kokia Jūsų nuomonė apie pole sportą?
- neturiu
- Patinka
- Neturiu
- Gera ir įdomi sporto šaka
- Tai va einu pažiūrėt dabar
- Manau šis sportas reikalauja daug jėgų, ištvermės.
- Neturiu nuomonės, bet norėčiau apie tai sužinot daugiau
- Kol nesusipažisti su sportu, tai net neisivaizduoji kas tai gali būti.
- Teigiama. Kaip ir apie bet kokią judesio formą.
- Neturiu nuomonės