Plakatų dizainas etnokultūriniams renginiams

Argumentuokite savo atsakymą

  1. labiau patraukia aki
  2. Vien vizualaus vaizdo neuztekna,kad zinotum informacijos turini ar sudeti, ar gilesne esme. Orginali ideja ir gerai su komponuota sirftine kompozicija sukuria bendra vaizda, pagal kuri daugiausia ir dazniausiai yra sprendziamas visas plakato turinys ir apimtis ir visa kita kulturine puse,tai yra tikrai svarbu tiek informacijos samprata tiek menine reiksme perteikiant ideja vizualiai
  3. jei nėra bendro vaizdo, jis ir nepatrauks akies kad prieiti ir paskaityti, o jei nepaskaitysi tai ir kas ten butu nenueisi, nes būsi nepaskaitęs, o nepaskaitei nes neužkabino akies.
  4. jei vizuali dalis nebus pritraukianti, vizuali informacija net nesudomins
  5. Svarbiausia sužinoti tikslią informaciją apie renginį, o antroje vietoje lieka reklamos vizualizacija
  6. Jei vizualiai plakatas gražus, bet neaiški informacija jis praranda vertę, o jei daug informacijos, o pats plakatas šlykštus, tai ir tos informacijos nesinori skaityti ir domįtis. Turi būti bendra visuma.
  7. Ka matau ta ir vertinu
  8. turi but idomus, bet neuzgosti pacios informacijos
  9. Tikriausiai dėl to, kad vizualioji dalis kažkiek papildo pateiktą informaciją (ta prasme, ją pagyvina; sukelia tam tikrą emociją, nuotaiką).
  10. reklaminio plakato paskirtis - informuoti
  11. No to kaip atrodo vizualioji dalis priklauso susidomejimas plakate pateikta informacija.
  12. Vizualioji dalis pritraukia dėmesį prie plakato, tačiau jame galiausiai ieškau informacijos - bent jau nuorodos į lengvai įsimenamą tinklapį, datos, kas per renginys.
  13. Tavo sudarytas klausimynas yra nelogiskas.
  14. Jei plakatas sudomins renginiu, žmogus informaciją susiras ir pats. O prasto pateikimo neišgelbės nei išsami informacija.
  15. Man svarbu visuma, nes plakatas susideda iš daug elementų ir viskas turi būti pateikta tiksliai - idėja, kuri patrauktų, kad tai būtų skoninga, ne banalu ir nuvalkiota, kad informacija būtų trumpa ir aiški.
  16. jei plakatas nepatraukia demesio, mazai sansu, kad kas nors skaitys, kas jame parasyta
  17. pirmiausia jei grazu ir tada atkreipia demesi
  18. Plakatas turi buti idomus
  19. turi būti bendra intriguojanti kompozicija (informacija+vizuali dalis), kuri trauktų apsilankyti renginyje, turi kreipti į save dėmesį.
  20. Jeigu pajuntu lietuviškos etnokultūros dvasią iš pirmo žvilgterėjimo, tada įdomu, kas ir parašyta
  21. viskas turi dereti, kad nebutu perkrauta (tiek vizuoliai tiek info, nes kai per daug prirasyta, net neidomu skaityti..)
  22. Man svarbus bendras vaizdas, nes vien iš jo galima susidaryti nuomonę apie būsimą renginį, pvz, jei iš kraštų bus nupieštos tautinės juostos, tai manysiu, jog ir renginys bus susijęs su lietuviškomis tradicijomis. Jei plakatas bus niūrių spalvų, tamsus, tai galvosiu, kad bus "menininkų" susibūrimas arba kas nors elegantiško, klasiško ir santūraus (tas jau ir nuo šrifto priklauso, nuotraukų ir pan).
  23. Plakatas turi vežti.
  24. Svarbu įsisavinti informaciją apie renginį. Viskas turi būti matoma, aišku.
  25. Priverčia atkreipti dėmesį į plakatą, o tada skaitai kas parašyta.
  26. Man plakats turi dvi svarbiausias užduotis: 1a - sudominti ir atkreipti demesi 2oji - sudomintam žmogui aiškiai ir kuo imanoma greičiau perduoti informaciją arba mintį. Neivygdžius vienos is jų kita netenka prasmes
  27. Jei vizualioji dalis nebus patraukli, informacija nė nesusidomėsiu. O jei informacija bus ne tiksli ar ne "kabinanti" tuomet taip pat per daug neįsiminčiau tokio plakato.
  28. Kad žinotum kur kada kas :)
  29. Tiek vieta kur pakabintas, tiek popieriaus kokybė, tiek taip kaip žiūrisi iš tolimesnio ar artimesnio nuotolio. Manau, kad labai daug aspektų.
  30. Kartais tieiog pasigėri plakatų, kaip meno kūriniu visai negalvodamas apie apsilankymą renginyje.
  31. Vien vizualumas ar vien pateikta informacija neskatina domėtis ar aplankyti tokio pobūdžio renginius, todėl reikalingas bendras vaizdas.
  32. Plakatas turi būti patrauklus akiai ir tuo pačiu informatyvus. jei vien dominuos sausa informacija, plakatas nepritrauks susidomėjimo.
  33. vizualioji dalis svarbi, kad patrauktų dėmesį, o jau patraukus dėmesį svarbu ir pasiskaityti kodėl jis toks ir kas čia per veiksmas bus :)
  34. Etnokultūriniai renginiai kokie į kuriuos žinai, kad nori eiti ir pabūti, pisiminti savo šaknis.
  35. Ne visada pavaizduota idėja plakate yra aiški, todėl svarbi ir pateikta išsami informacija, kuri padeda suprasti plakato turinį.
  36. nes noriu daugiau apie rengini suzinoti
  37. Bendras vaizdas sudaro patraukią arba nepatrauklią informaciją
  38. Vien vaizdas be informacijos - labai ribotas. Informacija be vaizdo - neidomi.. :)
  39. Orginaliai ir įdomiai pateiktą informaciją lengviau pastebėti
  40. Svarbus yra pateikimo būdas, jei išradingai pateikta ir iš renginio galima tikėtis daugiau. Traukia nueiti.
  41. Jei vizualioji dalis nepatraukia akies, dažniausiai net neatkreipiu dėmesio į tai, kad parašyta.
  42. Jei graziai pateikta ir malonu akiai, tai norisi skaityti, o jei nepatraukia demesio, taip ir praeini pro sali...
  43. Visuma sudaro kurini is atskiru detaliu kurie tarpusavyje zaidzia.
  44. Nes jei jis nesudomina, plakato net neskaitau.
  45. Plakate turi būti "kabliukas". Jei ne informacijoje tai vizualioje dalyje. Ir bendroje sumoje tai turėtų užkabinti :)
  46. viskas svarbu
  47. Svarbu, kaip plakatas atrodo. Ar nera pigus, ar nera atstumiantis ir pan.
  48. Visada iš pradžių susidaro tik bendras įspūdis, o jeigu į plakatą žiūri ilgesnį laiką, išryškėja ir kiti dalykai - jame pateikta informacija, spalvų žaismas ir kt.
  49. Pasirinkau bendras vaizdas, todel kad ziurovai ir atkreipia labiau demesi i plakato, piesinio bendra vaizda, ar jisai atkreipia ziuretojo demesi, sudomina tai yra svarbu zmogui kuris daro plakata, sudominti ziurova savo darbu, kad jis atkreiptu demesi
  50. turi buti aisku del ko sis plakatas buvo daromas, tad svarbi pateikta zinute jame ir nesvarbu ar vizualiai tai pasako info ar bendrame vaizde, pats svarbiausias dalykas yra suprasti ka tuo plakatu norejo pasakyti, o tai ir yra informacijos pateikimas : )
  51. Vizualioji dalis turi atspindėti pateikiamą informaciją, kad neklaidintų žmonių.
  52. Viskas yra svarbu,tiek vizualizacija bei informacija. Visuma turi buti.
  53. Svarbu, kad pirmiausia akį patrauktų įdomi nuotrauka, arba originali idėja, vaizdas, spalva, tačiau lygiai taip pat svarbu, kad susidomėjus plakatu jame būtų aiškiai ir paprastai išdėstyta svarbiausia informacija.