Piliečių dalyvavimo vertinimas Pagėgių savivaldybėje

Laba diena, esu Mykolo Romerio universiteto, viešojo administravimo 2 kurso studentė. Atlieku tyrimą savo kursiniam darbui. Ši anketa, skirta Pagėgių savivaldybės gyventojų nuomonei išsakyti apie piliečių dalyvavimą sprendimų priėmimo procese.
Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Jūsų lytis

2. Jūsų amžius

3. Jūsų išsilavinimas

4. Jūsų statusas

5. Ar visada dalyvaujate savivaldybės rinkimuose?

6. Kaip manote, ar būtinas piliečių dalyvavimas savivaldybės veikloje priimant sprendimus?

7. Kaip dažnai esate informuojamas apie savivaldybėje priimamų klausimų sprendimus?

8. Iš kur sužinote apie savivaldybėje svarstomus klausimus?

9. Kaip vertinate savivaldybės darbuotojų teikiamas paslaugas?

10. Įvertinkite skalėje nuo 1 iki 10 darbuotojų konsultavimo kokybė tam tikru klausimu?

12345678910
Vertinu:
.

11. Ar gyventojai turi pakankamai galimybių aktyviai įsitraukti į vietos savivaldos priėmimų sprendimą?

12. Kokius metodus reikėtų naudoti norint įtraukti piliečius į vietos savivaldos sprendimų priėmimą?

13. Kaip Seniūnijos galėtų padėti gyventojams įsitraukti į savivaldybės veiklą?

14. Kokios yra pagrindinės problemos, dėl kurių piliečių įsitraukimas į savivaldybes veiklą mažas? ( pažymėti tinkamus atsakymus )

15. Jūsų nuomone, kuriuose savivaldybės veiklos srityse būtų naudingas aktyvus gyventojų dalyvavimas priimant sprendimus?

16. Jūsų pastebėjimai, komentarai..