Piliečių dalyvavimo tvarkant vietos reikalus formos ir jų taikymo būdai Lietuvos savivaldybėse

Laba diena,

 Esu Mykolo Romerio universiteto, Viešojo valdymo ir verslo fakulteto, Viešojo administravimo magistro programos studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti, kokios pilietinio dalyvavimo formos Vilniaus miesto savivaldybėje yra dažniausiai naudojamos ir kodėl. Klausimyne nėra nei teisingų, nei klaidingų atsakymų. Prašau pažymėti tokius vertinimus, kurie labiausiai atitinka Jūsų nuomonę. Gauta informacija yra konfidenciali, atsakymai bus panaudoti tik mokslo tikslams. Dėkoju už pagalbą.

Rezultatai yra viešai prieinami

Kurios savivaldybės darbuotojas esate?

Jūsų darbo stažas savivaldybėje?

Įvertinkite, kaip gyventojai įsitraukia į savivaldybės vykdomą veiklą:

Kokiomis, Jūsų nuomone, formomis piliečiai naudojasi dalyvaudami savivaldybės veikloje? (Galite žymėti kelis variantus)

Ar esate naudojęsis bent viena iš 11 klausime išvardintų priemonių?

Kaip Jūs manote, ar savivaldybė atsižvelgia į piliečių nuomonę?

Kokios priežastys, Jūsų nuomone, galėtų lemti piliečių dalyvavimo pasyvumą?

Piliečių dalyvavimo aktyvumas taip pat priklauso nuo:

Kas, Jūsų nuomone, paskatintų piliečius aktyviau dalyvauti sprendimų priėmimo procese?

Kokių priemonių turėtų būti imtasi, siekiant aktyvaus piliečių dalyvavimo vietos savivaldoje. Pateikite pasiūlymus ir komentarus