Piliečių dalyvavimo formos tvarkant švietimo reikalus ir jų taikymo būdai Vilniaus miesto savivaldybėje

Laba diena,

 Esu Mykolo Romerio universiteto, Viešojo valdymo ir verslo fakulteto, Viešojo administravimo magistro programos studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti, kokios pilietinio dalyvavimo formos Vilniaus miesto savivaldybėje yra dažniausiai naudojamos ir kodėl. Klausimyne nėra nei teisingų, nei klaidingų atsakymų. Prašau pažymėti tokius vertinimus, kurie labiausiai atitinka Jūsų nuomonę. Gauta informacija yra konfidenciali, atsakymai bus panaudoti tik mokslo tikslams. Dėkoju už pagalbą.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Jūsų lytis?

2. Koks yra jūsų amžius?

3. Koks yra Jūsų išsilavinimas?

4. Ar piliečių įtraukimas į viešojo administravimo procesus yra svarbus vietos savivaldos institucijų prioritetas?

5. Kokiais būdais / formomis piliečiai dalyvauja sprendimų priėmimo procesuose tvarkant reikalus švietimo srityje?

6. Dėl ko piliečių dalyvavimas tvarkant reikalus švietimo srityje yra naudingas?

7. Kokios yra pagrindinės kliūtys piliečių dalyvavimui tvarkant reikalus švietimo srityje?

8. Kokios piliečių dalyvavimo formos tvarkant reikalus švietimo srityje yra pačios patraukliausios?

9. Kurios, Jūsų nuomone, piliečių dalyvavimo formos tvarkant švietimo rikalus yra mažiausiai populiarios?

10 . Kaip manote, ar gyventojų amžius daro įtaką jų dalyvavimui savivaldoje?

11. Kurie veiksniai turi daugiausiai įtakos tam, ar gyventojai dalyvauja tvarkant reikalus švietimo srityje? (pažymėkite iki trijų atsakymų)

Jūsų rekomendacijos