Pertraukos Šiaulių Didždvario gimnazijoje

Šioje apklausoje jums bus pateikiami įvairūs klausimai apie pertraukas Šiaulių Didždvario gimnaijoje.

1. Kaip dažniausiai praleidžiate trumpąsias pertraukas ?

2. Kaip dažniausiai praleidžiate ilgąsias pertraukas ?

3. Kiek, pagal jus, turėtų trukti trumposios pertraukos ?

4. Kiek, pagal jus, turėtų trukti ilgosios pertraukos ?

5. Kiek, pagal jus, turėtų būti ilgųjų pertraukų ?

6. Ar jūs pritariate dabartiniam ilgųjų pertraukų laikui ( po ketvirtos ir penktos pamokų) ?

7. Ar jūs norėtumėte, kad pertraukų metu būtų organizuojama daugiau įvairaus tipo veiklų, kaip antai, ,,JUST DANCE" pertraukėlės ?

8. Ar jūs pritartumėte ,,Tyliojo kampelio" sukūrimui, kuris būtų nuošalioje mokyklos vietoje ( toli nuo triukšmo), kur būtų galima ramiai pailsėti ( jame nebūtų galima šnekėti ir t.t.) ?

9. Ar jūs esate patenkinti dabartiniu vienodo skambučio į pertraukas ir į pamokas kartojimusi, kai skambutis galėtų būti keičiamas kasdien ?

10. Ar jūs pritartumėte pertraukų trukmės sumažinimui iki minimalaus laiko, reikiamo nusigauti iki kabineto, kuriame vyks sekanti pamoka ?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą