Šioje apklausoje jums bus pateikiami įvairūs klausimai apie pertraukas Šiaulių Didždvario gimnaijoje.
1. Kaip dažniausiai praleidžiate trumpąsias pertraukas ?
2. Kaip dažniausiai praleidžiate ilgąsias pertraukas ?
3. Kiek, pagal jus, turėtų trukti trumposios pertraukos ?
4. Kiek, pagal jus, turėtų trukti ilgosios pertraukos ?
5. Kiek, pagal jus, turėtų būti ilgųjų pertraukų ?
6. Ar jūs pritariate dabartiniam ilgųjų pertraukų laikui ( po ketvirtos ir penktos pamokų) ?
7. Ar jūs norėtumėte, kad pertraukų metu būtų organizuojama daugiau įvairaus tipo veiklų, kaip antai, ,,JUST DANCE" pertraukėlės ?
8. Ar jūs pritartumėte ,,Tyliojo kampelio" sukūrimui, kuris būtų nuošalioje mokyklos vietoje ( toli nuo triukšmo), kur būtų galima ramiai pailsėti ( jame nebūtų galima šnekėti ir t.t.) ?
9. Ar jūs esate patenkinti dabartiniu vienodo skambučio į pertraukas ir į pamokas kartojimusi, kai skambutis galėtų būti keičiamas kasdien ?
10. Ar jūs pritartumėte pertraukų trukmės sumažinimui iki minimalaus laiko, reikiamo nusigauti iki kabineto, kuriame vyks sekanti pamoka ?