Ar planuojate netolimoje ateityje pereiti į aukštesnę pensijų kaupimo pakopą?
- Pencijos nekaupiu
- Ne
- turiu trečią pakopą, tačiau aktyviai nekaupiu ir mąstau nutraukti (likti prie antros).
- Didinti įmokas į trečią.
- Nekaupiu
- Kas cia per itemas
- Nežinau
- Nežinau. Dar nesigilinau dėl to.
- Ne
- nežinau