Pradinis ugdymas buvo kokybiškas, todėl adaptacija 5 klasėje buvo lengva, nesukėlė jokių sunkumų. Namų darbų kiekis sakyčiau net sumažėjo, mokymosi lygis smarkiai nepakito, gal būt šiek tiek sumažėjo dėl vaiko tingėjimo.
Per didelis krūvis muzikinėje klasėje, suprantu, kad patys pasirinkom, bet jei dar nori nueiti į kažkokį būrelį nesusijųsi su muzika, tai iš mokyklos grįžta apie 17val.