Pedagogų, specialistų ir tėvų bendradarbiavimas, įveikiant priešmokyklinio amžiaus vaikų netinkamo elgesio sunkumus

Esu Kauno kolegijos studentė Daiva Grygalienė, studijuoju ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. Rengiu baigiamąjį bakalauro darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas – atskleisti pedagogų, specialistų ir tėvų bendradarbiavimą, įveikiant priešmokyklinio amžiaus vaikų netinkamo elgesio sunkumus Prašau jūsų atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Apklausos rezultatai bus naudojami tik apibendrinti, užtikrinant respondentų anonimiškumą.

Rezultatai yra viešai prieinami

1.Jūsų nuomone, ar priešmokyklinis vaiko amžius yra svarbus vaiko raidos etapas?

2.Kaip manote, ar yra svarbus bendradarbiavimas tarp tėvų, pedagogų, specialistų?

3.Ar pritariate teiginiui, kad netinkamas vaiko elgesys, tai yra elgesys peržengiantis nustatytas ribas arba elgesys, kuris išsiskiria, provokuoja?

4.Ar Jūs susiduriate su vaiko netinkamu elgesiu priešmokykliniame amžiuje?

5.Jei susiduriate su vaiko netinkamu elgesiu, kiek dažnai?

6.Su teiginiu, kad priešmokykliniame amžiuje svarbu ne tik akademinės žinios, bet ir motyvacija mokytis, socialiniai įgūdžiai, psichologinis pasiruošimas:

7.Kaip manote ar netinkamas vaiko elgesys priešmokykliniame amžiuje turi tikslus ir priežastis?

8.Kaip manote kokie faktoriai lemia vaiko netinkamą elgesį? ( pažymėkite Jums tinkamus variantus)

9.Jūsų nuomone, kokios yra netinkamo elgesio priešmokykliniame amžiuje koregavimo galimybės? (pažymėkite Jums tinkamus atsakymus)

10. Jūsų nuomone, vaiko priešmokyklinėje grupėje yra skiriamas pakankamas dėmesys netinkamo elgesio koregavimui?

11.Pateikite pavyzdžių kaip Jūs koreguojate pasireiškusį vaiko netinkamą elgesį: