Pedagogų, specialistų ir tėvų bendradarbiavimas, įveikiant priešmokyklinio amžiaus vaikų netinkamo elgesio sunkumus
Esu Kauno kolegijos studentė Daiva Grygalienė, studijuoju ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. Rengiu baigiamąjį bakalauro darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas – atskleisti pedagogų, specialistų ir tėvų bendradarbiavimą, įveikiant priešmokyklinio amžiaus vaikų netinkamo elgesio sunkumus Prašau jūsų atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė. Apklausos rezultatai bus naudojami tik apibendrinti, užtikrinant respondentų anonimiškumą.