Pedagogų, specialistų ir tėvų bendradarbiavimas, įveikiant priešmokyklinio amžiaus vaikų netinkamo elgesio sunkumus

11.Pateikite pavyzdžių kaip Jūs koreguojate pasireiškusį vaiko netinkamą elgesį:

  1. Kalbuosi su vaiku🙂
  2. Vaiko drausminimas, pokalbis su juo, ribu nustatymas, bendravimas su vaiku..
  3. Kalbuosi, pasakoju apie tinkamą elgesį.
  4. Nubrėžiu ribas.
  5. Skatindami gerus darbus (pvz lipdukais t.y. padarei kažką gero - gauni lipduką, jog vaikas vizualiai matytų savo gerus darbus)
  6. Taisyklės, išankstinis susitarimas, aiškus priežasties-pasekmės ryšio nu sakymas. Ir aišku bendrauti su vaiku kalbėtis, būti kartu, domėtis vaikų, jo pasauliu, sukurti bendravimą pagrįstą pasitikėjimu.
  7. Neturėjau bėdų nei su vienu vaiku dėl netinkamo elgesio.
  8. Nustatome ribas, teisingas ribų nubrėžimas, kalbėjimasis, supratimas ir išsikrovimas, meditacija
  9. Kalbamės, tariamės, ieškome kompromiso.
  10. Stengiuosi pastebėti, skatinti tik gerą elgesį