Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.

23. Kodėl individualus ugdymas reikalingas ir naudingas?

  1. Jis reikalingas, tiek mokytojams, tiek ir ugdytiniams.
  2. Padeda vaikui tobulėti
  3. Padeda vaikui geriau ugdytis
  4. Todėl, kad ne visi ugdytiniai geba atlikti viską pagal kitus
  5. kad ugdymo procesas būtų naudingas vaikui
  6. Tobulėti sunkiose srityse