Pedagogų požiūris į individualaus ugdymo(-si) metodų galimybes ikimokykliniame amžiuje.

13. Gal galite pateikti pavyzdžių iš savo patirties, kas pasiteisino, taikant individualų ugdymą?

  1. "Kimochi" programa. Padeda vaikui valdyti emocijas
  2. Vaikas labiau susikaupia, veikia laisviau
  3. Vaikai tapo motyvuoti ir lengviau atlieka užduotis
  4. Pastebėta pažanga vaiko pasiekimų srityje
  5. Visi atlieka užduotį. Stebi, bet nežino ką veikti. Prisėdu šalia ir abu aiškinamės, ką kiti jau dirba
  6. Gerėja individualūs vaiko gebėjimai
  7. Vaikas labiau atsiskleidžia ir ugdo savo asmenybę
  8. Vaikas pasiekė jam išsikeltus ugdymosi tikslus
  9. Pastebėta didesnė ugdymosi pažanga
  10. Pasiteisino:užduotys, vaikams pagal poreikius pritaikyti žaidimai, komunikavimas su tėvais.