Pedagogų nuomonė apie 4 metų vaikų amžiaus rašytinės kalbos gebėjimus ir jų ugdymą

Gerbiamas respondente,

 

esu Rūta Rubel, Vytauto Didžiojo universiteto, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programos,  studentė. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas - atskleisti 4 metų vaikų amžiaus rašytinės kalbos gebėjimus ir jų ugdymą. Prašau ,jūsų  užpildyti šią anketą. Anketa yra anoniminė. Vardo ir pavardės nurodyti nereikia. Anketos duomenys bus panaudoti tik moksliniais tikslais ir tik apibendrintoje rezultatų analizėje bakalauriniame darbe. Atsakymus žymėkite apskritimu (O), jeigu anketoje nenurodyta kitaip, atsakymų variantus galima žymėti kelis.     

 

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Kas , jūsų nuomone, yra rašytinė kalba?

2. Nuo kelių metų, jūsų nuomone, reiktų pradėti ugdyti rašytinę kalbą?

3. Kokius metodus, savo darbe su vaikais, naudojate rašytinės kalbos ugdymui?

4. Kokiose veiklose, jūs, dažniausiai pastebite 4 metų amžiaus vaiko rašytinės kalbos tobulėjimo apraiškas?

5. Kaip, jūs, savo darbe vertinate vaikų rašytinės kalbos pasiekimus?

6. Kokių sunkumų iškyla ugdant, 4 metų amžiaus, vaikų rašytinę vaikų kalbą?

7. Kokius, jūsų nuomone, rašytinės kalbos pasiekimus turi turėti 4-erių metų vaikas?

8. Jūsų amžius:

9. Jūsų išsilavinimas:

10. Jūsų pedagoginis darbo stažas:

11. Jūsų lytis: