Patogu are ne? Panelėms klausimai apie batus.

Ši aketa skirta issiaiškinti kiek ir kaip dažnai panelės nešiojasi antrą porą batų.

Ar kur nors nešates antrą porą batų ? Jeigu taip, tai kur ?

  1. i šventes
  2. ne

Kam jums reikia antros poros batų ?

  1. kad pavargus kojoms uzsidet patogia avaline
  2. nereikia

Kaip dažnai tenka pasiimti antrą porą batų ? (Atsakyti skaičiumi)

  1. 2
  2. 0

Iš kokių, į kokius batus persiaunate ?

  1. iš aukštakulniu i paprastus batukus
  2. nepersimaunu

Kokiu būdų gabenates antrą porą batų ?

  1. maišelyje
  2. nesigabeni

Ar jums patogus šis būdas ?

  1. taip

Kokiu metų laikotarpių jums prireikia antros poros batų ?

  1. visaip buna
  2. nereikia

Kiek jums metų ?

  1. 24
  2. 24

Ar persiūsite draugėms šią užklausą ? Dekui už skirtą laiką.

  1. :D

įvesk klausimą

  1. :D
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą