Patogu are ne? Panelėms klausimai apie batus.
Ši aketa skirta issiaiškinti kiek ir kaip dažnai panelės nešiojasi antrą porą batų.
Ar kur nors nešates antrą porą batų ? Jeigu taip, tai kur ?
- i šventes
- ne
Kam jums reikia antros poros batų ?
- kad pavargus kojoms uzsidet patogia avaline
- nereikia
Kaip dažnai tenka pasiimti antrą porą batų ? (Atsakyti skaičiumi)
- 2
- 0
Iš kokių, į kokius batus persiaunate ?
- iš aukštakulniu i paprastus batukus
- nepersimaunu
Kokiu būdų gabenates antrą porą batų ?
- maišelyje
- nesigabeni
Ar jums patogus šis būdas ?
- taip
Kokiu metų laikotarpių jums prireikia antros poros batų ?
- visaip buna
- nereikia
Kiek jums metų ?
- 24
- 24
Ar persiūsite draugėms šią užklausą ? Dekui už skirtą laiką.
- :D
įvesk klausimą
- :D