Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
0
prieš daugiau nei 3m.
klaudijaavv
Pranešti
Pranešta
Susitelkimas
Spausdinti
Patirtys dirbant socialini darba - kopija
Jūsų atsakymai, bus panaudoti rengiant rašto darbą
Rezultatai yra viešai prieinami
Vardas, pavardė, įstaigos pavadinimas kurioje dirbate, pareigybė,
Kur baigėte socialinio darbo studijas?
Kiek laiko dirbate savo darbo įstaigoje?
Su kokia klientų grupe šiuo metu dirbate ir su kokia klientų grupe nenorėtumėte dirbti? Kodėl?
Gal galit pasidalinti prisiminimais apie kokia nors darbine situacija kuri jums suteikė teigiamas emocijas?
gal galit pasidalint darbine situacija kuri jums suteikė neigiamas emocijas jei tokių buvo? Ar kokias nors konfliktiškas situacijas?
Ką galėtumėte patarti jau esamiems socialiniams darbuotojams, kurie dirba šį darbą, kad „neperdegtų“ darbe ir neprarastų motyvacijos?
Jūsų nuomone, su kokiais didžiausiais sunkumais susiduria socialinis darbuotojas savo darbe?
Kaip elgiatės, jeigu susiduriate su klientu, kuris nenori priimti pagalbos ir neigia savo problemą?
kokia pagrindė vertybė asmeniškai jūs vadovaujatės savo darbę, ir kodėl būtent ji jums atrodo svarbiausia?
Ar įžvelgiate socialinėje sistemoje kokių nors spragų ir jeigu galėtumėt ar norėtumėte kažką pakeisti, kad pagalba klientams būtų teikiama dar efektyviau?
Kas jus asmeniškai motyvuoja darbę?
Ar esate pats patyręs darbę ,,perdegima" ar turėjotę galimybę gauti pagalbos? Iš kolegų ar kitur?
Koks jūsų nuomone turėtų būtį socialinis darbuotojas? Kokia rinktis darbo metodų specifika?
Pateikti