Kaip manote, kokias įmonės teikiamas paslaugas reikėtų tobulinti? Argumentuokite
- Siūlyčiau nieko nekeisti. Judėti ta kryptimi, kuria iki šiol judėjote
- Kol kas viskas gerai.
- Dar patys nesinaudojom paslaugom,bet is kolegu girdejom gerus atsiliepimus
- Daugiau įvairoves
- Viskas tobula
- Manau, kad paslaugos suteikiamos labai profesionaliai ir neturiu priekaištų.
- Jokiu. Viskas ir taip labai gerai
- BE KOMENTARU
- -
- viskas super