Paslaugų kokybės tobulinimas "Personažai.lt" organizacijoje

Kokių turite pastebėjimų, pagyrimų, nepasitenkinimų Personažai.lt teikiamų paslaugų kokybe? Argumentuokite

  1. viskas super
  2. 100 proc. kokybe :)
  3. Buvo puiku.
  4. .
  5. Labai malonus bendravimas
  6. Nera nepasitenkinimu,vien tik zavesys nuo teikiamo serviso kokybes
  7. Animatoriai myli vaikus ir savo darbą, tas labai matosi. Džiaugiuosi, kad nuspalvina šventes ir sukuria vaikams labai gražius prisiminimus.
  8. Visi labai atsidavę savo darbui.
  9. Viskas gerai
  10. -