Kokių turite pastebėjimų, pagyrimų, nepasitenkinimų Personažai.lt teikiamų paslaugų kokybe? Argumentuokite
- Puikūs ir motyvuoti darbuotojai
- Tiesiog puiki paslaugu kokybe
- Šaunuoliai!
- Viskas gerai
- Viskas liuks
- liuks
- Komanda dirba tobulai linkiu dar naujų iššūkių
- Šventės su Personažai.lt animatoriais pačios linksmiausios.
- Puikus aktoriai ir dziugu matyti
- Tik pagyrimai! Isradingi, linksmi, nuosirdus.... ir t.t. Mums labai patiko!