9. Dėl kokių priežasčių pasikeitė Jūsų pasitikėjimas žiniasklaida?
pradejus naudoti
kokybiskesne ziniasklaida ir
maziau naudojantis
lietuviska - pasitikejimas
padidejo
pradėjus studijuoti
žurnalistiką ėmiau
kritiškiau vertinti teikiamą
informaciją
Todel, kad suaugau, ir
pradejau kritiskai vertinti
viska.
daugiau sužinojau apie
žiniasklaida. ir jos kurima.
Pradėjau domėtis nelietuviška
žiniasklaida, šiaip..mąstyt
labiau savo protu ir tikėti ne
viskuo ką skelbia žiniasklaida.
Igavau proto. Gavau ziniu apie
ziniasklaida is esmes. Gal esu
paranojiskas, taciau jauciuosi
taip tarsi man plautu
smegenis. Pasitikiu X-Files
seriale rodoma ziniasklaidos
kritika. Nors tai ir fikcija,
manau, kad ten yra daug tiesos.
Pamaciau, kad vis tai, kas
parasyta, neatitinka tikroves.
Pradejau studijuoti
zurnalistika, emiau
ziniasklaida vertinti
kritiskiau, nes suzinojau
daugiau apie ja.
Tiesiog atėjo toks amžius,
kada nebe užtenka tik žiūrėti,
klausyti ir viskuo tiki, o
klausai, žiūri ir galvoji iš
kur tokia informacija,
pasidomi ir paaiškėja, kad
informacija pateikiama
netiksli. tai tikrai supykdo
ir priverčia nebe pasitikėti aklai