Pamokų praleidimas

   Šiais laikais mokiniai labai dažnai bėga iš pamokų dėl skirtingų priežasčių. Mano anketos paskirtis sužinoti:

1: Kurioje klasėje daugiausia bėga mokinių

2: Iš kokių pamokų bėgama

3: Dėl kokių priežasčių yra bėgama

Rezultatai yra viešai prieinami

Kokia jūsų lytis?

Kokioje klasėje mokotės?

Ar praleidinėjate pamokas?

Atsakyti : taip arba ne

Kokias pamokas praleidžiate?

Galima pasirinkti kelis variantus

Dėl ko praleidžiate pamokas

Kaip jaučiatės kai nenueinate į pamokas (neramu, nesvarbu,...)

įvesk klausimą

Kaip dažnai praleidžiate pamokas per pusmetį?

Ką reikėtų daryti, kad nebėgtumėte iš pamokų?