Pamokų lankomumas mokykloje

ką norėtumėte pakeisti mokykloje, kad nereikėtų begti iš pamokų ?

  1. nieko
  2. KAD NEBUTU NAMU DARBU, KONTROLINIU IR ATSISKAITYMU IR....... PAMOKU
  3. as nebegu is pamoku, o jeigu begciau tai tik del neatliktu namu darbu, nes perdaug mokytojai uzduoda
  4. tra lia lia
  5. fzvh zxkbnvcjkbvb kjzxcnjzxcjm vncxzvjmncvjm jvvfjdfjvcjkvjkvcxjvjkbjsdfiobvdjivrejifjiobjiocklzlckfhvffdzlkvfvlfvlvsddffdv
  6. mokytoja
  7. NIEKO
  8. Kad mokytojai skatintų
  9. nieko
  10. nk