nieko
KAD NEBUTU NAMU DARBU, KONTROLINIU IR ATSISKAITYMU IR....... PAMOKU
as nebegu is pamoku, o jeigu begciau tai tik del neatliktu namu darbu, nes perdaug mokytojai uzduoda
tra lia lia
fzvh zxkbnvcjkbvb kjzxcnjzxcjm vncxzvjmncvjm jvvfjdfjvcjkvjkvcxjvjkbjsdfiobvdjivrejifjiobjiocklzlckfhvffdzlkvfvlfvlvsddffdv
mokytoja
NIEKO
Kad mokytojai skatintų
nieko
nk