kaip sekasi mokytis ? ar nebijote mokytojų ?
- gerai. nebijau
- LABAI BIJAU!!! KAI VELNIU!!!
- viskas ok
- gerai, nebijau
- qwertyuioasdxfcgvbjh sdghgawghwertfgvyqwertfsdfgawsdfasdfwaedrqashuhgrfjhgvjhfjdfjdejfkitgjfrfgvnedlkagvhkj.vfdvnfkvvnfjkbvcnjk v jhbn xvjbjfguvfdvfdvjhdfkvjl fchbvdajbvgchv hbjcbhj\zcbjh cjzxh bhc hbc
- im rili bad
- OKKKKKLK
- Bijau mokytojų
- ne. Normaliai
- ne