Kokia Jūsų nuomonė apie palydovus?
- -
- Jie yra reikalingi kad padėtų stebėti kosmose vykstančius prcesus. O mano galva tai yra ne gerai nei blogai. Iš to es negauname nei didelės relios apčiuopemos naudos, bet tuo pačių palydovų naudojimas mums ir nekelia jokios realios žalos.
- Nelabai domejausi apie juos, tik bendros zinios is TV. Nuomone apie juos gera.