Palydovai

Kokia Jūsų nuomonė apie palydovus?

  1. Neturiu nuomonės
  2. Neturiu pakankamai žinių, kad galėčiau plačiau apie tai ką nors pasakyti
  3. Teigiama
  4. Ok
  5. Neturiu nuomonės, nes nesidomiu jais
  6. Geras daiktas.
  7. teigiama
  8. Aš manau, kad dar ne visas jų potencialas yra išnaudotas, su kiekviena diena jie užima vis svarbesnę vietą mūsų gyvenime.
  9. Manau, kad tai geras išradimas.
  10. labai bloga, nes palydovai kenkia zmoniems. Ir del to mes greiciau mirstame...