Neturiu nuomonės
Neturiu pakankamai žinių, kad galėčiau plačiau apie tai ką nors pasakyti
Teigiama
Ok
Neturiu nuomonės, nes nesidomiu jais
Geras daiktas.
teigiama
Aš manau, kad dar ne visas jų potencialas yra išnaudotas, su kiekviena diena jie užima vis svarbesnę vietą mūsų gyvenime.
Manau, kad tai geras išradimas.
labai bloga, nes palydovai kenkia zmoniems. Ir del to mes greiciau mirstame...