Pakavimo skyriaus apklausa

Gamykloje pakuojam apie 7000t produkcijos po 1t. Pakuoja 4 pamainos po 5 žmonės. 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Kiek laiko Jūs darbate šiose pareigose?

2. Kaip vertinate esamos įrangos kokybę darbo funkcijoms atlikti?

3. Ar pakanka asmeninių apsaugos priemonių?

4. Kaip vertinate pakavimo sąlygų saugumą?

5. Kituose skyriuose pakuojama automatinėmis linijomis. Kokia Jūsų nuomonė apie jas?

6. Ar užtenka žmogiškųjų išteklių atlikti pavestiems darbams?

7. Kokie pakavimo sutrikimai trukdo efektyviau dirbti dažniausiai?

8. Kas Jums darbo vietoje svarbiausia?