Pajamų nelygybės vertinimas Lietuvoje

Sveiki, esu Kauno Technologijos Universiteto ekonomikos studijų krypties 4 kurso studentė ir šiuo metu rašau bakalauro baigiamąjį darbą apie pajamų nelygybę Lietuvoje. Labai kviečiu dalyvauti apklausoje ir taip prisidėti prie tyrimo. Visi atsakymai anonimiški. Apklausos trukmė iki 5 minučių. 

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Koks jūsų amžius?

Koks jūsų išsilavinimo lygis?

Kur yra jūsų gyvenamoji vieta?

Koks jūsų užimtumo lygis?

Ar manote, kad Lietuvoje egzistuoja aukšta pajamų nelygybė?

Ar galite sutikti su teiginiui: Žmonės yra nevienodi iš prigimties, todėl galimybės uždirbti yra skirtingos.

Remdamiesi savo nuomone, iš žemiau pateiktų veiksnių pasirinkite, kurie gali lemti pajamų nelygybę.

Ar teko pastebėti, kad už tą patį darbą yra mokamas skirtingas atlyginimas?

Ar jums asmeniškai teko gauti mažesnį atlygį už tą patį darbą?

Jei pastebite neteisybę mokant atlygį (vėluoja atlyginimai, už tą patį darbą mokama nevienodai ir pn.), kaip reaguojate?

Kokios šiuo metu yra jūsų vidutinės mėnesinės pajamos?

Kokias pajamas atskaičius mokesčius norėtumėte gauti, kad būtų patenkinti jūsų įprasti poreikiai? ( Jei jus tenkina jūsų dabartinė padėtis, taip pat parašykite)