Pagalba kitam žmogui

Jūsų nuomone lietuviai yra paslaugūs? Galima į juos kreiptis pagalbos ar vis dėl to neverta?

  1. 50/50
  2. Yra visokiu
  3. čia nuo kiekvieno asmens priklauso ar padės ar ne, o ne nuo tautybės.
  4. kai kurie
  5. Ne
  6. Yra visokiu.
  7. Vieni paslaugūs, kiti ne, manau nepriklauso nuo to ar tu lietuvis ar ne. <3 <3 <3
  8. Neverta
  9. Manau, kad geriau kreiptis į lenkus, ne ne juokauju. Šiaip manau, kad žmonių paslaugumas nepriklauso nuo tautybės, o tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai. Bet manau, kad visada verta pabandyti kreiptis į kažka dėl pagalbos, tikrai turėtų atsirasti žmogus kuris padės bėdoje.
  10. 50/50