turejau laiko
nes esu geranoriškas žmogus
nes prašė ir atrodė padorus žmogus
iš paslaugumo
Nes ir man kai reikejo pagalbos niekas nepadejo.
Nesvarbu ,tai pažystamas žmogus ar ne,pagalba reikalinga visiems.
Nes noriu padėti kitiems žmonėms
Nes jam reikėjo pagalbos ir aš buvau salia
Nes aš esu geras žmogus
Paprašė pagalbos ir padėjau