Pagalba kitam žmogui

Jai taip arba ne, tai kodėl?

  1. turejau laiko
  2. nes esu geranoriškas žmogus
  3. nes prašė ir atrodė padorus žmogus
  4. iš paslaugumo
  5. Nes ir man kai reikejo pagalbos niekas nepadejo.
  6. Nesvarbu ,tai pažystamas žmogus ar ne,pagalba reikalinga visiems.
  7. Nes noriu padėti kitiems žmonėms
  8. Nes jam reikėjo pagalbos ir aš buvau salia
  9. Nes aš esu geras žmogus
  10. Paprašė pagalbos ir padėjau