UserPanrs
Vieša
Pranešti
1. e-pranešimai – gyventojų pranešimų teikimas savivaldybei internetu (informavimas elektroninėmis priemonėmis apie gatvėje atsiradusias duobes, neveikiančius šviestuvus ir kt.)
2. e-skundai – gyventojų ir organizacijų skundų teikimas savivaldybei internetu
3. e-iniciatyvos – gyventojų ir organizacijų iniciatyvų gyvenimo ir verslo kokybei gerinti teikimas internetu (pasiūlymai ir iniciatyvos rajono infostruktūrai atnaujinti ar aplinkai tvarkyti ir kt.)
4. e-peticijos – peticijų savivaldybės institucijoms teikimas internetu (peticijos dėl savivaldybės institucijų priimtų sprendimų ir kt.)
5. e-prašymai – gyventojų ir organizacijų prašymų, susijusių su savivaldybės institucijų teikiamomis paslaugomis, teikimas internetu
6. e-turinio – sklaida savivaldybės darbo rezultatų ir kitos įvairios informacijos sklaida gyventojams ir organizacijoms internetu (bendrųjų ir detaliųjų planų (jų projektų) skelbimas, informacijos apie rajono įvykius, renginius pateikimas ir kt.)
7. e-paslaugų – stebėsena gyventojų ir organizacijų informavimas apie prašymų, kitų užklausimų ar paslaugų teikimo būklę, dokumentų tvirtinimo kelią ir būklę (savitarnoje)
8. e-teisėkūra – teisinės informacijos skelbimas ir gyventojų bei organizacijų informavimas, dalyvavimas priimant savivaldybės sprendimus naudojant internetą
9. e-konsultacijos – savivaldybės konsultacijos su gyventojais ir organizacijomis ar kitomis interesų grupėmis dėl aktualių klausimų ar sprendimų priėmimo
10. e-posėdžiai – tiesioginės posėdžių vaizdo / garso transliacijos internetu, Tarybos narių ir gyventojų balsavimas, posėdžių archyvas ir kt.
11. e-administracija – internetu pateikiama informacija apie savivaldybės administracijos darbą
12. e-politikas – informacijos apie politiką ir jo darbą pateikimas internetu

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų11763944
Atsakymų0124

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »