.
jg
miau
Nebepamenu, nes buvau su labai aukšta temperatūra ir nebelabai rūpėjo kas ką sako ir daro
išleido vaistus,paruošė koją operacijai.
Leido vaistas ir priziurejo bukle
Visada prižiūrėjo, teiravosi savijautos, paūmėjus skausmui nedelsiant kviesdavo daktarus
imtymius
nepamenu
aciu