Pabėgelių problema Europoje

Kaip manote? Kaip Europa galėtu prisidėti sprendžiant pabėgelių problemą?

Ar pritariate pabėgelių priėmimui į Lietuvą?

Jūsų nuomonė. Kokiais tikslais pabėgeliai plūsta į Europą

Kodėl pabėgeliai duoda pirmenybę didesnėms Europos valstybėms tokioms kaip Vokietija, o ne Lietuva, Latvija ?

Kaip manote? Ar jie verti 550- 800 eurų per męnesį?

Kip manote? Ar lietuvoje įsteigti pabėgelių cantrai atitinka pačių pabėgelių interesus?

Kaip manote? Kiek Lietuva tūrėtu priimti pabėgelių?

Ar pabėgeliams tūrėtu būti taikomos tam tikros išimtis, pvz.: Mažesni mokesčiai, didesnės pašalpos?

Kaip manote? Ar pabėgeliaipo kelerių metų liks Lietuvoje, bėgs į ekonomiškai stipresnias ES šalis ar grįš į savo gimtinę?

Kaip galvojate? Koks yra Lietuvos gyventojų požiūris į pabėgelius?

Kaip manote? Kokių veiksmų turėtu imtis valstybė, padedanti įsikurti pabėgeliams Lietuvoje

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą