Ką dažniausiai veikiate laisvalaikiu?
- žaidžiu futbola ir krepšini
- sportuoju
- Apsipirkinėju, bunu su draug
- kinas,boulingas,pirtys,klubai,baseinai
- kalbames
- Būnu Vilniaus "centre",vaikštau po jį,sėdžiu kavinėse.Mėgstu nakvoti draugų namuose,žiūrėti filmus ir truputi išgerti.
- su draugais lankomės kavinėse, būname tiesiog lauke
- žiūriu TV. filmus, skaniai valgau