Odontologijos klinikos interjeras
Sveiki visi,
Esu interjero dizaino studentė ir atlieku tyrimą diplominiam darbui. Projektuosiu/įrenginėsiu odontologijos kliniką, todėl man labai svarbūs jūsų atsakymai, kuriais remdamasi kursiu odontologijos klinikos interjerą.
Ačiū už atsakymus :)
Jūsų amžius:
Jūsų lytis:
Kaip dažnai lankotės odontologijos klinikoje?
Ar odontologijos klinikoje reikalinga laukimo zona vaikams (kurioje būtų vaikams skirtų užsiėmimų) ?
Ar Jūsų apsilankymą nuolat toje pačioje klinikoje bent kiek įtakoja klinikos aplinka, interjeras?
Ar jaučiate baimę prieš apsilankymą pas odontologą?
Kokios priežastys Jums sukelia baimę prieš vizitą pas odontologą?
Kitas variantas
- Bijau skausmo, kraujo ir apskritai medicinos (tradiciškos)
- Baime kad skaudes
- Neturiu baimių
- irankiu garsas
- Brangios kainos ...
- Baisu tik todėl, kad gali būti skausminga procedūra
- skausmas
Kaip manote, jei Jūsų dėmesį, apžiūros/gydymo/kitos procedūros metu, odontologo kėdėje, atitrauktų kiti dalykai, galbūt Jūsų baimė sumažėtų lankantis klinikoje?
Kas labiausiai atitrauktų Jūsų dėmesį lankantis odontologo klinikoje?
Kitas variantas
- Nereikia atitraukinėti dėmesio, o tiesiog suprasti, kad tai nėra nieko blogo, gi nuskausmina, guli sau kėdėje atsipalaidavęs ir tiek, beveik kaip miegojimas, tik pravira burna.
- Daug gamtos elementų, augalai, gal vanduo
- Įdomiai dekoruotos lubos
Kokios spalvos turėtų dominuoti odontologijos klinikos interjere?
Koks interjero stilius, Jūsų nuomone, tinkamiausias odontologijos klinikai?
Kitas variantas
- Skandinaviškas minimalizmas