O KOKS TAS ŠNIPIŠKIETIS ?

Anketa skirta Šnipiškių gyventojams - prijaučiantiems unikaliam rajonui - paveldosaugininkams - Vilniaus istorikams - rašytojams  profesoriams studentams šunims katėms . Svarbiausia turėti bent menką susipažinimą su Šnipiškių rajonu ( kartą pabuvojus draugo kieme - praeidamas iš turgaus - matytas iš stiklainio ) . Atsakymai virs judančiais vaizdais - ANIMACIJA .

 

Apie autorių: 

Vilniaus Dailės Akademijos - animacijos specialybės - IV kurso studentas - kuriantis vizualiųjų menų srityje. Šiuo metu kuriantis animacinį filmą "Holy Routine" apie Šnipiškėse veikiančius kasdieninius ritualus. 

Pic
Kaip šnipiškietis atsigabena vandenį į trobą ?
Ratukais
Sloiniku
Turi įvestą vandenį savo daugiaubutyje, bet svajingai žiūri į mėlynąsias kolonėles :(
SNIPISKAI
Tikras snipiskietis turi vandeni namie
Kibirėliais
Pasiemi tokį kažkokį belekoki gelezini įrankį, kuris atrodo lyg ir kažkokia nuskilus mašinos ar laivo detalė, lyg ir santechniko visraktis, tada šauki per visus namus "e, varom kas vandens!". Ateina Kas ir jūs ciumpat kiek yra namuose kibiru, penkialitriu bambaliu ir einat į itariamai čigonų ar šiaip kaimiškoje aplinkoje gyvenančių žmonių kiemą (ta prasme, tiesiogiai į kiemą, į jų privačią valdą) ir pasidedat atsineštą tara šalia betoninio dalyko. Bet tai nėra tik dalykas, jis turi skylę! Taip, skylę! Į skylę kiši kažkokį belekoki gelezini įrankį ir pradžioje papumpuoji kelius sykius, nes manai, kad šio aparato veikimas kaip "žalia giria" vandens krano to kur optikos salonuose būna, bet vėliau supranti kad čia reikia vieną kartą nuleisti kažkokio belekokio geležinio įrankio galą ir vanduo bėga nesustodamas. Bet tai koks vanduo! Tyras žinok, ne šiaip sudai, srutos ir myzalai. Oj tyras. Jei bėgtų srovė lėtesnė, galėtum kisti snukį ir atsigaivinti tiesiog čia, tiesiog vat čigonų kieme atsigaivinti iš betoninio šulinio stebint faneromis apkalto benamių namo gyvenimą. Tai va, prisipyles vandens kapoji namo ir pradedi po kreukle. Susunki "parnesem vandens!" ir namų motreska plodama rankom parbega plauti indų. Namų motreska nebūtinai moteriškos giminės (čia kad nebūtų paskui nuoskaudų)
Rankomis, kad ir delnuose, nes netoli.
kibiru iš šulinio
Triūbomis, viedrais, bambaliais, šlapiais batais, katėmis ir skėčiais.
Tikriausiai atsinesa su tara ir vagia ji is maximos tualetu
Vežimuku iš kolonėlės.
Iš šulinio, su kibiru
Maximos maišyje
Rankom
pašaukia Dievą Perkūną su visa Jo palyda
Mes turime vandenteki ir kanalozacija ), nors gyvenom troboje.
Is kaloneles melynos
Dronais
nemokamai už kampo pilasi į savo tarą / sutaupo / eco / saugo gamtą
Su bačka alaus
Kibiriukais
Turi senovinius vandens "pumpuoklius" trobų raizgalynuose.
Maximos vežimėliu.
Kibirais, arba vamzdžiais, kaip iš tokio "fleshinio" žadimo, kur reikia sujungti vamzdžius taip, kad krokodilo vonia prisipildytų, nes jam vanduo į vonią suteka per kiaurą vamzdį.
prisipila į plastikinius butelius ar kibirus iš lauko kolonėlės ir atsineša