Nverbalaus dainavimo ir šokio sintezės reikšmė

Rezultatai yra viešai prieinami

Kas esate?

Ar manote, kad reikia giliau patyrinėti vokalo ir šokio susijungimą pratimo metu?

Ar manote, kad dainavimas ir šokis (arba judesys) turi būti visada treniruojami atskirai?

Ar jums atrodo, kad sveika yra eksperimentuoti su kūnu ir balsu? Plėsti jų ribas?

Ar matėte spektaklių, kuriuose visą laiką vyktų neverbalus dainavimas sujungtas su šokiu?

Ar kurti tokius spektaklius Lietuvoje yra populiaru?

Ar yra tekę klausantis dainavimo ir stebint šokantį atlikėją, patirti kažkokį tai jausmą?