Nuotolinių studijų privalumai ir trūkumai

Sveiki, esu LSMU pirmo kurso Gyvūno ir žmogaus sąveikos studentė. Rengiama mini apklausa apie nuotolines studijas. Iš karto dėkoju už atsakymus. 

Lytis

Kokiame fakultete studijuojate?

Ar studijuodami dirbate?

Ar pakanka informacijos ruošiantis atsiskaitymams?

Ar lengva įsisavinti informaciją mokantis nuotoliu?

Ar studijuojant nuotoliniu būdų susidurėte su psichologiniais sunkumais (pvz: nerimas, nemiga, nusivylimas)?

Kokie Jūsų manymu yra nuotolinių studijų privalumai?

  1. Susitaupo laikas,nereikia vykti į paskaitas
  2. Galima derinti studijas ir darbą,
  3. Taupomas tiek laikas, tiek finansai.

Kokie Jūsų manynu yra nuotolinių studijų trūkumai?

  1. Ryšys
  2. Sunkiau suprasti mokantis individualiai
  3. Ryšio problemos.
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą