Nuotolinio mokymo patirtis

Labas, dėkojame, kad sutikote skirti savo kelias minutes šiai apklausai. Nebijokite atsakinėti , nes apklausa yra anoniminė ir šie rezultatai nebus niekur kitur panaudoti tik mūsų tyrime. Jeigu norite mums dar labiau padėti paskatinkite šią apklausa atlikti ir savo šeimos narius, nes kiekvienas atsakymas labai svarbus.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Kokioje mokykloje mokotės/dirbate?

Kelintoje klasėje mokotės? (jeigu esate mokytojas/a šio langelio pildyti nereikia)

Kokias programas naudoja jūsų mokykla mokymuisi/darbui?

Kaip sekasi naudoti aukščiau pateiktomis programomis?

Ar padidėjo mokymosi/darbo krūvis?

Ar susiduriate su sunkumais mokydamiesi/dirbdami?

Jeigu pažymėjote TAIP, kokie sunkumai iškyla?

Kaip vertintumėte nuotolinį mokymasi

1-labai nepatinka 2-nesu patenkintas/a 3-neutralu 4-esu patenkintas/a 5-geriau nei mokykloje
1
2
3
4
5

Ką norėtumėte pakeisti nuotoliniame mokyme?