Nuotaikos ir tolerancijos rizikai ryšys

Esu Lina Dubrindytė, Kauno Technologijos Universiteto Ekonomikos studijų magistratūros II kurso studentė. Atlieku tyrimą nuotaikos įtakos rizikos tolerancijos lygiui tema. Būčiau dėkinga, jei paskirtumėte kelias minutes savo laiko ir užpildytumėte šią anketą. Noriu priminti, kad anketa yra anoniminė ir duomenys bus skelbiami tik susiteminti ir apibendrinti. Iš anksto dėkoju!

 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Kokios esate nuotaikos šiuo metu?

2. Kaip Jūsų draugai įvertintų Jūsų pakantumą rizikai?

3. Įsivaizduokite, jog dalyvaujate TV žaidime ir galite pasirinkti vieną iš žemiau pateiktų variantų. Kurį pasirinktumėte?

4. Jūs ką tik baigėte taupyti seniai išsvajotom atostogom, tačiau likus trim savaitėms prieš Jums išvykstant Jūs prarandate darbą. Ką darysite?

5. Jeigu Jūs gautumėte 20 000 LT investavimui, ką darytumėte?

6. Su kuo Jums labiausiai asocijuojasi žodis rizika?

7. Įsivaizduokite, jog kai kurie ekspertai teigia, jog toks turtas kaip auksas, papuošalai, kolekcinės prekės bei nekilnojamas turtas brangs, o obligacijos kainos gali nukristi, tačiau visgi ekspertai yra linkę sutikti, kad vyriausybės obligacijos yra gana saugios. Dauguma Jūsų investicijų yra aukštas palūkanas nešančiose vyriausybės obligacijose. Ką darysite?

8. Jeigu Jums reikėtų rinktis vieną iš keturių geriausios ir blogiausios investicinės grąžos scenarijų, kurį pasirinktumėte?

9. Įsivaizduokite, kad prie tų pinigų, kuriuos jau turite, Jums duodama dar 1000LT. Ką pasirinksite?

10. Įsivaizduokite, kad prie tų pinigų, kuriuos jau turite, Jums duodama dar 2000LT. Ką pasirinksite?

11. Įsivaizduokite, kad giminaitis Jums paliko 100 000 LT su sąlyga, kad Jūs investuosite pinigus VIENU iš pateiktų variantų. Kurį pasirinksite?

12. Jeigu Jūs turėtumėte investuoti 20 000LT, kuris iš pateiktų investicinių sprendimų, Jums atrodytų patraukliausias?

13. Jūsų patikimas draugas ir kaimynas geologas ketina įkurti tiriamosios aukso kasybos įmonę ir į savo draugiją kviečia visus norinčius investuoti į jo įmonę. Jei projektas sėkmingas, investicijos galėtų atnešti nuo 50 iki 100 kartų didesnį pelną nei buvo investuota. Jei projektas nepavyks, prarasite visus investuotus pinigus. Jūsų draugas teigia, kad yra 20% tikimybė, kad įmonė veiks sėkmingai. Jeigu turėtumėte pinigų, kiek investuotumėte į šį projektą?

14. Kaip įvertintumėte savo finansines žinias?

15. Kaip įvertintumėte pasitenkinimą savo dabartine finansine padėtimi:

16. Jūsų lytis:

17. Jūsų amžius:

18. Jūsų šeimyninė padėtis:

19. Jūsų išsilavinimas (nurodykite įgytą aukščiausią laipsnį):

20. Kokios yra Jūsų vidutinės mėnesinės pajamos?