Nuostatos į viešojo transporto privalumus ir trūkumus

Mes esame Kauno kolegijos pirmojo kurso studentai. Atliekame mokomąjį tyrimą, tema „Nuostatos į viešojo transporto privalumus ir trūkumus“.  Tyrimas anoniminis. Duomenys analizuojami tik apibendrinti. Maloniai prašome atsakinėti tik pilnamečius asmenis.

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Ar manote, jog naudojimasis viešuoju transportu gali sumažinti aplinkos taršą?

2. Ar skatinate kitus naudotis viešuoju transportu?

3. Ar esate patenkinti savo miesto (Kauno) viešojo transporto sistema?

4. Ar bilieto kaina turėtų būti pigesnė?

5. Ar sutinkate su teiginiu, kad miestuose yra pakankamai viešojo transporto?

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Ar naudojatės viešuoju transportu?