Nebuvau nieko prieš kol buvau liberalas, bet labai pradėjo užknist kai jie pradėjo reikštis su savo lygiom teisėm ir paradais. Tegul gyvena kaip gyveno ir nereik jokių paradų. Grybai
Visi mes žmonės
Šeip nepatinka
Meilė yra meilė
Esu už, nes manau kad tai yra natūralu
Palaikau, nes tai nėra pasirenkamas dalykas. Žmogus negali nusprest, ką mylėti.