Nuostatos į lytinę orientaciją

Kodėl esate už arba prieš homoseksualumą?

  1. Man netrukdo ;)
  2. nes aš pati priklausau lgbtq+ bendruomenei
  3. Nebuvau nieko prieš kol buvau liberalas, bet labai pradėjo užknist kai jie pradėjo reikštis su savo lygiom teisėm ir paradais. Tegul gyvena kaip gyveno ir nereik jokių paradų. Grybai
  4. Visi mes žmonės
  5. Šeip nepatinka
  6. Meilė yra meilė
  7. Esu už, nes manau kad tai yra natūralu
  8. Palaikau, nes tai nėra pasirenkamas dalykas. Žmogus negali nusprest, ką mylėti.
  9. Esu už, nes žmonėm negalima nurodyti ką mylėti :)
  10. Nieko prieš