Nuomonės apie knygynus išaiškinimas

17. Kaip manote, ko trūksta šioms reklamoms?

  1. daugiau intrigos
  2. Man atrodo ju apskritai truksta:) Reklamos galetu buti smagesnes bei originalesnes.
  3. nemaciau nei vienos
  4. Neturiu nuomonės.
  5. Apskritai mažai reklamos apie knygynus. Daugiau reklamai skirimama ne savo intelekto lygiui kelti, bet savo išoriniam "grožiui" atskleisti (drabužiai, kosmetika ir pan.).
  6. -
  7. is vis reklamu apie knygynus nemaciau, tad matyt visko truksta, ko tik gali trukti :D
  8. nedomina knygų reklamos
  9. Nežinau
  10. tiesiog truksta knygynu reklamu