Nuomonės apie knygynus išaiškinimas

13. Kokias asociacijas Jums kelia knygynas "Pegasas"? Paaiškinkite:

  1. Jokiu.
  2. knygynas
  3. Ne turiu nuomones
  4. Paprastas, praktiskai niekuo nesiskiriantis knygynas, kokios čia asociacijos gali kilti? :)
  5. kazkas naujo, labai mazai girdetas, idomu, koks ten knygu asortimentas, kainos, akcijos...
  6. nezinomas, naujas knygynas
  7. Nedidukas knygynas. Isikures man nepatogiose vietose.
  8. Labai geras asociacijas, nes patinka sie knygynai.
  9. pegasas- menkas tinklas, nepaisant to goj turi daug filialu. teke buvo susidurt su jo vadovybe, neapsiprendziantys zmones, atsakomybe meta vieni kitiems, tai neigiamai veikia ir imones ivaizdi
  10. Jaukus ir mielas knygynas..