Nuomonė apie profesinės etikos svarbą Spa procedūrose

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Amžius?

Išsilavinimas?

Ar teko lankytis Spa centruose ar privačiame kabinete kur atliekamos Spa procedūros?

Kaip manote ar svarbu, kad Spa darbuotojai laikytųsi profesinės etikos taisyklių?

Jei atsakėte į pastąrąjį klausimą "taip" tai kodėl jums taip atrodo?

Kaip manote ar grįžtumėte pas specialistą, kuris nesilaikė profesinės etikos normų, pvz.: buvo nemandagus, neatsižvelgė į jūsų norus, bruko savo paslaugas ir t.t?

Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti Spa darbuotojai be to, kad gerai atlieka savo darbą?