Jei atsakėte į pastąrąjį klausimą "taip" tai kodėl jums taip atrodo?
- Nes taip žmogus gali jaustis jaukiai.
- Kad klientas ir jo poreikiai būtų gerbiami, jog klientas nejaustų diskomforto.
- Nes klientas vertas gero, kokybiško ir malonaus aptarnavimo - tai įeina į jam teikiamą paslaugą.
- Nes tu jautiesi del to pamalonintas