Nuomonė apie profesinės etikos svarbą Spa procedūrose

Jei atsakėte į pastąrąjį klausimą "taip" tai kodėl jums taip atrodo?

  1. Nes taip žmogus gali jaustis jaukiai.
  2. Kad klientas ir jo poreikiai būtų gerbiami, jog klientas nejaustų diskomforto.
  3. Nes klientas vertas gero, kokybiško ir malonaus aptarnavimo - tai įeina į jam teikiamą paslaugą.
  4. Nes tu jautiesi del to pamalonintas