Nuomonė apie GMO
Sveiki, esu medicininės ir veterinarinės genetikos 2 kurso studentė ir atlieku tyrimą apie vyraujančią gyventojų nuomonę apie genetiškai modifikuotus organizmus. Apklausa anonimiška. Ačiū visiems už pagalbą!
Sveiki, esu medicininės ir veterinarinės genetikos 2 kurso studentė ir atlieku tyrimą apie vyraujančią gyventojų nuomonę apie genetiškai modifikuotus organizmus. Apklausa anonimiška. Ačiū visiems už pagalbą!