Nuomonė apie GMO

Sveiki, esu medicininės ir veterinarinės genetikos 2 kurso studentė ir atlieku tyrimą apie vyraujančią gyventojų nuomonę apie genetiškai modifikuotus organizmus. Apklausa anonimiška. Ačiū visiems už pagalbą!

Rezultatai yra viešai prieinami

Koks yra jūsų išsilavinimas?

Ar žinote kas yra genetiškai modifikuotas organizmas?

Kokius organizmus galima genetiškai modifikuoti?

Ar pritariate organizmų genetinei modifikacijai?

Ar pirktumėte savo megstamą produktą jei sužinotumėte, kad jo sudėtyje yra GMO?

Kaip yra atliekama genetinė modifikacija?

Kokiais tikslais yra taikoma genetinė modifikacija?

Ar GMO produktų vartojimas kenkia?

Su kokiomis pasėkmėmis galėtume susidurti valgant GMO maistą?

Ar bet kas panorėjęs gali auginti GMO augalus savo reikmėms (pvz. darže ar sode)?

Kada rinktumėtės GMO produktą?

Ar manote, jog pakankamai informacijos yra apie GMO?