Nemokamų leidinių paklausa

Kodėl nebeskaitote nemokamų leidinių?

  1. Įrašykite savo variantą (-us)
  2. atsibodo filtruoti daugybę informacijos, kurios ,galbūt, ir niekada neprireikia. Geriau pažiūrėti per langą, į bundančią gamtą. O, be to, darbo specifika tokia, kad turiu dirbti su informacija ir ją "apdoroti". laisvalaikiu to daryti nesinori:))
  3. Įrašykite savo variantą (-us)
  4. Įrašykite savo variantą (-us)
  5. skaitau
  6. Įrašykite savo variantą (-us)
  7. Įrašykite savo variantą (-us)
  8. Įrašykite savo variantą (-us)
  9. Įrašykite savo variantą (-us)
  10. Įrašykite savo variantą (-us)