Nedarbas Lietuvoje

Esu Kauno kolegijos studentė. Vykdau apklausą apie nedarbą Lietuvoje. Siekdama nustatyti nedarbo priežastis Lietuvoje, prašau jūsų pasidalinti savo nuomone. Ši anketa yra anonimiška, o tyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami tik apibendrinti. 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis?

Kokia jūsų darbo patirtis?

Su kokiu užimtumu susiduriate šiuo metu?

Kiek valandų per dieną praleidžiate skirdami (mokslams, sportui, darbui ir kt.)

Jūsų nuomonė, ar Lietuvoje yra nedarbo problema?

Kaip manote, ar nedarbas yra didesnis rajone nei mieste?

Ar šiuo metu dirbate pagal savo specialybę?

Jeigu turite darbą, kiek laiko jums reikėjo ieškoti šio darbo?

Kaip manote, kokios yra subjektyvios nedarbo priežastys?

TaipGalbūt NeNeturiu nuomonės
Žemas išsimokslinimas ir kvalifikacijos stoka
Nepakankama darbo patirtis
Žalingi įpročiai
Informacijos trūkumas apie padėtį darbo rinkoje
Negatyvus darbdavių požiūris į ilgalaikį bedarbį
Užsienio kalbų nemokėjimas

Koks turėtų būti darbo užmokestis darbuotojui, dirbančiam pagal specialybę? (atskaičius mokesčius)

Koks turėtų buti darbo užmokestis darbuotojui, neturinčiam išsilavinimo?

Kaip manote, kokios yra nedarbo pasekmės?

TaipGalbūtNeNeturiu nuomonės
Emigracija
Nusikalstamumas
Psichologinės problemos
Įsidarbinimo galimybių mažėjimas ateityje
BVP dalies praradimas
Skurdas
Žalingi įpročiai
Ekonominis nuosmukis