UserEmilijaTVM
Vieša
Pranešti

Neapvalaus skaičiaus (99) įtaka prekės kokybės suvokimui ir polinkiui pirkti prekę

 

 

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos magistrantūros studentė. Atlieku tyrimą apie neapvalaus skaičiaus įtaką prekės kokybės suvokimui ir polinkiui pirkti prekę. Šiame tyrime neapvalus skaičius – tai skaičius, besibaigiantis 99. Prašau skirti kelias minutes ir užpildyti šią anketą, pažymint Jums labiausiai tinkantį vieną ar kelis teiginius. Gauti duomenys bus panaudoti mokslinio darbo rašymui. Konfidencialumas garantuojamas.

Pic
1) Nurodykite savo sutikimą su žemiau pateiktais teiginiais apie prekių kokybę pasirinkdami atsakymą 7 balų Likerto skalėje, kur 1 – visiškai nesutinku, o 7 – visiškai sutinku. (Pasirinkite tik vieną atsakymą)
2) Nurodykite savo sutikimą su žemiau pateiktais teiginiais APIE PREKĖS KOKYBĘ pasirinkdami atsakymą 7 balų Likerto skalėje, kur 1 – visiškai nesutinku, o 7 – visiškai sutinku. (Pasirinkite tik vieną atsakymą):
3) Nurodykite savo sutikimą su žemiau pateiktais teiginiais APIE PREKĖS KAINĄ pasirinkdami atsakymą 7 balų Likerto skalėje, kur 1 – visiškai nesutinku, o 7 – visiškai sutinku. (Pasirinkite tik vieną atsakymą).
4) Nurodykite savo sutikimą su žemiau pateiktais teiginiais APIE PIENĄ, KAINUOJANTĮ 2,99LT, 7 balų Likerto skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku“, o 7- „visiškai sutinku“ (pažymėkite tik 1 atsakymą).
5) Nurodykite savo sutikimą su žemiau pateiktais teiginiais APIE PLAUKŲ DŽIOVINTUVĄ UŽ 69.99LT kainą 7 balų Likerto skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku“, o 7- „visiškai sutinku“ (pažymėkite tik 1 atsakymą).ą
6) Nurodykite savo sutikimą su žemiau pateiktais teiginiais APIE TELEVIZORIŲ, KAINUOJANTĮ 999LT, 7 balų Likerto skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku“, o 7- „visiškai sutinku“ (pažymėkite tik 1 atsakymą).
7) Nurodykite savo sutikimą su žemiau pateiktais teiginiais APIE LAIKRODĮ ROLEX, KAINUOJANTĮ 19 999LT, 7 balų Likerto skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku“, o 7- „visiškai sutinku“ (pažymėkite tik 1 atsakymą).
8) Jums per paskutinį gimtadienį suėjęs amžius:
9) Jūsų tautybė
10) Jūsų lytis
11) Nurodykite savo pajamas, gaunamas per mėnesį:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų1632706
Atsakymų079

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »